Erenköy Evden Eve Nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat yaptığımız semtler ve evden eve nakliyat Erenköy esnasında verilen hizmetler hakkkında detaylı bilgileri aşağıdaki evden eve nakliyat  linklerinden bulabilirsiniz.

Erenköy Nakliyat olarak depolamanakliye ve lojistik hizmetler veren şirketimiz 30 yıldır süren başarılı çalışmalarını telefon numaralarını dahi değiştirmeden devam ettirmektedir.firmamız yıllardan beri referans üzeri çalışıp ev ofis taşımacılığında lider firma olup sektörde en iyisi olma yolunda hızlı bir şekilde ilerlemekteyiz.

Erenköy evden eve taşımacılık depolama villa ofis taşıma gibi hizmetlerin yanı sıra bir çok arşiv taşıma, fuar taşıma gibi hizmetlerde yapmaktayız.kurumsal alt yapımızla deneyimli personellerimizle 7/24 saat destek vermeteyiz.

ERENKÖY Depolarımıza personelimiz harici kimse giremediğinden ve her giren personel kendi şifresiyle girmek zorunda olduğundan diğer sıradan depoculardan farklı olarak güvenlik tedbirleri oldukça yüksektir. Depolarımızda merkeze bağlı alarm sistemleri, ultrasonik haşere kovucular, yangın dedektörleri, cctv kameralar mevcut olup 24 saat kayıt yapmaktadırlar.

Depolama amaçlı nakil esnasında yapılan sözleşme all risk olup, sözleşme üzerine eşya listesi ve sigorta miktarını yazarak müşterilerimize hukuken de garanti vermekteyiz. Depo ve nakliye sigortaları ayrı ayrı poliçelerdir.

 

Evden eve taşıma Öncesi Unutulmaması Gerekenler:

  1. Yeni evinizin ve aracınızın anahtarını yanınızda almayı,
  2. Kişisel evrakların, Erenköy evden eve taşıma sürecinde ve hemen sonrasında lazım olacak eşyalarınızı,
  3. Ayrılacağınız site veya apartman yöneticiliğine ait ilişik kesme işlemini,
  4. Tatil veya bayram günlerinde taşınacağınız evlere ait yöneticiliklerin taşınabilmeniz için izin verip vermediğini sormayı,
  5. Bilgisayar, müzik seti, kablolu yayın vb. elektronik eşyaların bağlantılarının sökülmesini,
  6. Buzdolabında sulu yemek veya akacak eşya bırakmamayı,
  7. Asansörlerin evden eve taşıma  da kullanılıp kullanılamayacağının teyid etmeyi,
  8. Erenköy Evden eve nakliyat yapılacak adreslerde taşıma araçlarına park yeri ayarlanmasını,