GÖZTEPE OFİS TAŞIMA

Ofis Nakliyat firmaları olarak ofis nakliye sektöründe müşterilerimizle birlikte büyümeyi hedef olarak görmekteyiz. Ofis nakliyatı için Birlikte çalışmak dileğiyle göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Ofis Taşıma bölümümüz Ofis Taşımacılık firmaların uluslararası ofis taşımacılığı katılımlarını lojistik Ofis Nakliyat olarak desteklemek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Ofis  Nakliye Güvenli, eksiksiz, hasarsız ve tam zamanında ofis taşıma hizmeti alan firmaya belirtilen tarihte ofis teslim amaçlanarak kurulan Ofis Taşıma bölümü.

Ofis Taşıma sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, ofisinizi huzur ve mutluluk içinde taşımak için bütün imkânlarını ofis nakliyat hizmetinize sunuyor.
Güvenli ve Sigortalı bir şekilde Ofisten ofise Taşımacılık Hizmetleri ve bunların yanında asansörlü ofis taşımacılık da mevcuttur.

Ofis Taşımacılık, Ofis Taşımacılığı, Ofis Parça Eşya Taşımacılığı, Ofis Depolama Hizmetleri, Ofis Malzemeleri Nakliyesi gibi çeşitli hizmet alanlarında profesyonel hizmet anlayışımızı, tecrübelerimizi, kalitemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Ofisten Ofise Şehir içi Şehirlerarası ofis taşımacılığın sektörün profosyonel, teknik, kaliteli firmasıdır. Diğer firmalardan farklı olarak taşınması planlanan ofisinizi sorun tanıma, iş takip sistemi, sorunlarda acil lojistik güçlendirmiştir Ofisten Ofise nakliyat sektöründe müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir.

Bizim için karşılıksız müşteri memnuniyeti bir ön koşuldur. Ofis nakliyesi sırasında Eşyalarınızı büyük bir özenle ambalajlar, paketler hassas bir şekilde araçlarımıza yükleriz.

Ofis Taşımanızda Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Ofis Nakliyat’ta doğru çözümle tanışın.

Ofis Eşyalarınız ofisinize çıkarılırken gösterilen özen, yerleştirirken aynı şekilde olmalıdır.

Araçlarımıza yüklediğimiz tüm ofis eşyalarımız aynı şekilde yeni ofisinize yerleştirilir, Müşterimize teslim edilir En büyük hedeflerimizden birisi normal standartların dışında, belli çizgiler ile değil değerli müşterimizin istekleri, görüşleri doğrultusunda, Bürodan Büroya nakliyat işini problemsiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Bizim için en önemli olan müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde ofisten ofise nakliyat hizmetini almasıdır. Ofisten ofise taşıma yaygın filosu tecrübeli teknik eleman kontenjanı ile şehir içi – şehir dışı ofisten ofise, is yeri nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır.

Siz işinize ara vermek zorunda kalmadan, uzman bir ekip tarafından nakledilen büro eşyalarınızın ambalajı, hedef adresinizde açılıp yerleştirildikten sonra çıkan ambalaj çöpü alınarak yeni büronuz olması gerektiği şekliyle size teslim edilir.

Firmamız Kuruluşundan itibaren siz müşterilerimize büro nakliyat ve kurumsal taşımacılık (Ofis, Büro, Banka, Fabrika, Askılı Tekstil, Fuar, Kurum) alanlarında uygun, Güvenli ve Kalitemizden ödün vermeden hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Büro Taşımacılık sektöründeki deneyimlerimiz bize Türkiye’deki binlerce firmaya hizmet etmemize olanak sağlamıştır.

Eğitimli personelimiz, müşterilerimizin her türlü taşınma ihtiyaçlarını özveriyle ve profesyonel bir tutumla gidermektedirler. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını öğrenmek başarımızın anahtarıdır. Teknik Eksperlerimiz şehir içi veya şehir dışı Ofis nakliyelerinizde yardımcı olabilmek için her aşamada yanınızda olacaklar.
Şu unutulmamalıdır ki! Ofis Taşıma (Büro Taşıma), hafife alınmamalı, kesinlikle teknik uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir.

Tecrübesiz ofis taşıyıcıları tarafı dan yapılacak ofis taşımada meydana gelecek hasarlar, maddi açıdan karşılansa bile bu olayın vereceği rahatsızlık, maneviyat hiç bir şekilde karşılanamaz. Bu tip sıkıntıların oluşmaması için OfisNakliyat uzman kadrosu, araçları, taşınma sırasında kullanılan malzemeleri diğer tüm özellikleri ile müşterilerine “Sorunsuz OfisTaşıma” sözü vermektedir.

Tüm bu profesyonellik ile hareket edersek bile siz müşterilerimize taşınma sırasında Ofis eşya değerine göre sigorta yapmakta ve hatta memnun kalmamanız dâhilinde para iade garantisi vermekteyiz.